تاریخ : دوشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
6

خانواده شجریان مخالف انتشار «تا اخرین نفس»

  • کد خبر : 17616
  • ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۷
خانواده شجریان مخالف انتشار «تا اخرین نفس»

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، خانواده استاد شجریان از انتشار قطعه تا اخرین نفس اطلاع و رضایتی نداشتند. قطعه تا اخرین نفس استاد شجریان روز گذشته ( ۴مرداد ) از طرف رضا علامه زاده ( کارگردان و مستند ساز مقیم هلند)  منتشر شده بود و گفته می‌شد این قطعه از طریق دکتر میلانی به دست […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، خانواده استاد شجریان از انتشار قطعه تا اخرین نفس اطلاع و رضایتی نداشتند.

قطعه تا اخرین نفس استاد شجریان روز گذشته ( ۴مرداد ) از طرف رضا علامه زاده ( کارگردان و مستند ساز مقیم هلند)  منتشر شده بود و گفته می‌شد این قطعه از طریق دکتر میلانی به دست علامه زاده رسیده. حالا محمدحسین آقاسی وکیل استاد شجریان در کلاب هاوس توضیحاتی داد که طبق آن خانواده استاد، رضایتی برای انتشار تا اخرین نفس نداشتند.

محمدحسین آقاسی با حضور در روم خبر پارتی کلاب هاوس در رابطه با انتشار این قطعه در شرایط کنونی ایران و با توجه به وضعیت خوزستان و نارضایتی مردم از اوضاع گفت:

خانواده استاد شجریان رضایت برای انتشار تا آخرین نفس نداشتن نمی دانیم چه کسانی به این نسخه دسترسی داشتند. قطعاً اضافه کردن برخی ویدیو ها و صدا ها در این ویدیو تحریف است. با همایون صحبت کردم فعلا قرار نیست اظهارنظری کند. پیگیری حقوقی این موضوع باید تصمیم خانوادگی باشد.

پیشتر نیز نام عباس میلانی را کنار خانواده شجریان و با حاشیه های متعددی شنیده ایم… باید دیدخانواده استاد شجریان به موضوع گیری از این اتفاق می‌پردازند یا از انتشار این قطعه دفاع می‌کنند. نکته دیگری که حائز اهمیت است  این است که چرا علامه زاده در زمان انتشار این اثر خانواده شجریان را در جریان قرار نداده است؟

انتهای پیام/

3/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=17616

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.