تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
7

دوئل بابازاده و همای

  • کد خبر : 16493
  • ۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰
دوئل بابازاده و همای
چندی پیش بهمن بابازاده در کانال خود اعلام کرده بود همای خواننده رسمی ستاد آقای رئیسی شده است.اما امروز همای در صفحه خود پستی منتشر کرد که در آن بهمن بابازاده را فردی به دور از شرف و انسانیت خطاب کرد. وی مدعی شده این خبر دروغ است و به دنبال تخریب او هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، پرواز همای در جواب اخباری که از سوی بهمن بابازاده در رابطه با همکاری وی با ستاد انتخاباتی آقای ريیسی منتشر شد، واکنش نشان داد.

چندی پیش بهمن بابازاده در کانال خود اعلام کرده بود همای خواننده رسمی ستاد آقای رئیسی شده است.
در متن آن خبر آمده بود:

می‌دانید خواننده رسمی ستاد انتخاباتی آقای #رئیسی کیست؟

قطعه انتخاباتی و پوسترش دیروز برای رسانه ها ارسال شده ولی پس از سخنرانی رهبری از انتشارش ممانعت بعمل آمد. ظاهراً اظهار نظر او درباره #هواپیمای_اوکراینی دلیل این ممانعت بوده. او کسی نبود جز «سعید جعفرزاده احمد سرگورابی» معروف به «پرواز همای» !

اما امروز همای در صفحه خود پستی منتشر کرد که در آن بهمن بابازاده را فردی به دور از شرف و انسانیت خطاب کرد. وی مدعی شده این خبر دروغ است و به دنبال تخریب او هستند.

به تازگی شخصی به دور از شرف و انسانیت! که گویا در سال‌های اخیر با ساختن حاشیه و شایعه برای من خرج زندگئ خودش رو در میاره با پخش یک شایعه دیگر در فضای مجازی من رو خواننده ی یکی از ستاد های انتخاباتی معرفی کرده. با نهایت تاسف برخی سایت ها که احتمال میدم توسط خود ایشون اداره میشه بدون هیچ سند و مدرکی در حال انتشار این خبر هستند.

برخی نیز باور کردند و مدام این خبر رو برای من ارسال می کنند.با تکذیب این دروغ باید بگم خب عجیب نیست.  برخی منتظر هستند تا تخریب من رو ببیند و لذت ببرند. بارها در جمع های گوناگون تَوَهُم های خودشون رو با وصل کردن من به جناح های گوناگون به زبان اوردند. حتی گاه بسیاری با بزرگ نمایی کوچک ترین اشتباه من تلاش کردند تا تصویری متفاوت از حقیقت درون من به نمایش بگذارند.

اما من هرگز وابسته به هیچ جناحی نبودم.اگر در هر برنامه ای حضور پیدا کردم پیام شعرها و اهنگ هام بیانگر مسیر انتخابی هنرم بوده.

برخی از رسانه ها و موزیسین ها همیشه یا به تخریب من پرداختند و یا برام حاشیه ساختند. در مقابل چاپلوسئ بسیاری از نام ها رو کردند. اما موجی که من در موسیقی ایران به راه انداختم و اتفاقات بزرگی که رقم زدم رو نادیده گرفتند و تهمت های ناروا زدند.حتی بازگشت من به روی صحنه ی ایران برای ان‌ها خیلی خوشایند نبود.

کارنامه ی موسیقی و ادبیات من سرشار از شهامت و بیان حقایقی بوده که هیچ موزیسینی در این سالها شهامت به زبان اوردن انها رو نداشته. از البوم دوزخیان تا موسی و شبان و می بخور منبر بسوزان مردم ازاری نکن تا کعبه و اپرای حلاج و صد ها اهنگ دیگه که نیازی نیست به زبان بیارم .

اگر هر خواننده ای در تاریخ فعالیت هنریش فقط یک اهنگ مثل کدخدا داشته باشه تا اخر عمرش مهمترین اثرش رو روی جامعه گذاشته و نیاز به هیچ دفاعی نداره.

اما هستند ادم های کوچک و کوته اندیشی که به خودشون اجازه میدن به آسانی قضاوت کنند. به شایعه ها دامن بزنن که من از همه ی هوادارانم درخواست دارم که هرگز باور نکنند. شک به دل خودشون راه ندن. مردم بدانند شاید همای به عشق بازگشتن به روی صحنه و بودن در کنار مردم وطنش ناگزیر به بر زبان اوردن چیزی باشه که برای خیلی ها خوشایند نیست. اما حتما حکمتی در کارش وجود داره. با سپاس پرواز همای.

 

همای

 

 

انتهای پیام/

2.5/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=16493

همچنین بخوانید!

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.