2

اعطای نشان ابوالحسن صبا و عیسی بهادری به جزی زاده و ضرابی

  • کد خبر : 13701
  • 11 اردیبهشت 1400 - 16:23
اعطای نشان ابوالحسن صبا و عیسی بهادری به جزی زاده و ضرابی

به گزارش خبرگزاری شنو، نشان ابوالحسن صبا و عیسی بهادری به جزی زاده و ضرابی اعطا می‌شود. نخستین دوره اعطای نشان استاد ابوالحسن خان صبا و عیسی خان بهادری به هنرآموزان منتخب هنرستان‌های هنرهای زیبا، همزمان با روز معلم یکشنبه ۱۲ ادیبهشت اعطا می‌شود. نخستین دوره نشان عیسی خان بهادری در رشته هنرهای تجسمی به […]

به گزارش خبرگزاری شنو، نشان ابوالحسن صبا و عیسی بهادری به جزی زاده و ضرابی اعطا می‌شود.
نخستین دوره اعطای نشان استاد ابوالحسن خان صبا و عیسی خان بهادری به هنرآموزان منتخب هنرستان‌های هنرهای زیبا، همزمان با روز معلم یکشنبه ۱۲ ادیبهشت اعطا می‌شود.
نخستین دوره نشان عیسی خان بهادری در رشته هنرهای تجسمی به امیرهوشنگ جزی زاده؛ هنرمند نگارگر و هنرآموز و نشان استاد ابوالحسن خان صبا در رشته موسیقی به استاد تقی ضرابی، هنرمند و هنرآموز اعطا می‌شود.
با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت موارد بهداشتی، این برنامه با حضور معدود مسئولان معاونت هنری، یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه در هنرستان موسیقی دختران برگزار می‌شود و میزبانی و همراهی هنرمندان و علاقه مندان در این شرایط ممکن نیست.
نشان استاد ابوالحسن خان صبا و استاد عیسی خان بهادری به منظور پاسداشت معلمان هنر و هنرآموزان منتخب هنرستان‌های هنرهای زیبا و موسیقی، از سوی دفتر برنامه ریزی و آموزش‌های هنری معاونت امور هنری به نام این دو هنرمند شاخص هنرهای تجسمی و موسیقی که چند دهه در عرصه آموزش هنر خدمت کرده اند، طراحی و برنامه ریزی شده و نخستین دوره این نشان فردا اعطا می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=13701

همچنین بخوانید!

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.