2

اعطای گواهینامه درجه یک هنری در رشته خوانندگی موسیقی به محمد اصفهانی

  • کد خبر : 16288
  • 01 تیر 1400 - 18:06
اعطای گواهینامه درجه یک هنری در رشته خوانندگی موسیقی به محمد اصفهانی
محمد اصفهانی پس از حدود سه دهه فعالیت حرفه‌ای در عرصه موسیقی و کسب جوایز و افتخارات گوناگون، به تازگی موفق به دریافت گواهینامه درجه یک هنری شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، محمد اصفهانی گواهینامه درجه یک هنری در رشته خوانندگی موسیقی ایرانی را دریافت کرد.

این خواننده باسابقه بیشتر در میان مخاطبان با آثار پاپ شناخته می‌شود اما در زمینه موسیقی ایرانی آثار متعدد و تجربه‌های گسترده دارد. گواهینامه درجه یک هنری یکی از معتبرترین مدارک عالی هنری کشور است که از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی و با امضا و تأیید نمایندگان وزارت ارشاد، وزارت علوم، سازمان برنامه و بودجه، نماینده فرهنگستان هنر و دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان کشور همراه است.

از محمد اصفهانی به غیر از فعالیت‌های هنری‌اش، با تخصص و مدرک تحصیلی‌اش در زمینه دکترای طب هم یاد می‌شود. اکنون این گواهینامه هم معادل دکترا است. صدور این گواهینامه برای محمد اصفهانی در حالی است که او این روزها با دقت نظر زیاد، مراحل تولید آلبوم جدیدش را پیگیری می‌کند. آلبومی که چند سالی از شروع تولیدش می‌گذرد اما هنوز جزئیات دقیقی از تاریخ انتشارش مشخص نیست و تنها میدانیم که احتمالا در این پروژه  علی‌رضا افکاری به آهنگسازی مشغول است. محمد اصفهانی در طول این مدت چند تک آهنگ و تیتراژ را منتشر کرده است.
صدور این گواهینامه برای اصفهانی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی و در شاخه خوانندگی موسیقی بوده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=16288

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.