تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲ Thursday, 29 February , 2024
11

بازگشت شهرام شب پره به ایران

  • کد خبر : 16321
  • ۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
بازگشت شهرام شب پره به ایران
شهرام شب پره یکی از خوانندگان قبل انقلاب ایران است که در لس آنجلس زندگی می کند.شهرام شب پره در تجارت نیز کار خرید و فروش خانه در ترکیه انجام می دهد. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، شهرام شب پره خواستار بازگشت به ایران شد. شهرام شب پره یکی از خوانندگان قبل انقلاب ایران است که در لس آنجلس زندگی می کند. این خواننده نام آشنا در تجارت نیز کار خرید و فروش خانه در ترکیه انجام می دهد.

‏پس از آنکه سیدابراهیم ‎رئیسي در اولین نشست رسانه‌ای خود تأکید کرد که شرایط بازگشت ایرانیان خارج از کشور باید تسهیل شود، ‎«محمد معتمدی» با انتشار پستی موقت از ‎شهرام شب‌پره که در آن از آرزوی بازگشت به ایران سخن می‌گوید، خواستار تسهیل در بازگشت این خواننده پیشکسوت شد.
در واکنش به درخواست محمد معتمدی برای فراهم کردن مقدمات بازگشت شهرام شب‌پره، برخی از هنرمندان کامنت‌هایی را منتشر کرده‌اند. از جمله لیندا کیانی که نوشته است: “ای جان، منم قلبم لرزید این ویدیو رو دیدم”.


ویدو مربوط به شهرام شب پره:

این اظهارات شب پره و پست معتمدی بازخورد زیادی در فضای مجازی داشت.
اظهارات کاربران در تویتر:

 

بازگشت شب پره بازگشت شب پره بازگشت شب پره

 

شهرام در سال ۱۳۴۰ و هنگامی که ۱۳ سال داشت، فعالیت موسیقی خود را به‌عنوان نوازنده ساز درامز آغاز کرد.
او کار حرفه‌ای خود را به‌عنوان خواننده از تابستان سال ۱۳۴۳ (خورشیدی) و در ۱۷ سالگی از متل قو در سلمان‌شهر در شمال ایران با فعالیت در گروه آغاز کرد. در همان سال، گروه «شورشیان» یا ریبلز را به‌همراه ابراهیم حامدی (ابی) و سیاوش قمیشی تشکیل داد.
او پیش از انقلاب ۱۳۵۷ ایران از ایران مهاجرت کرد. هم‌اکنون در لس آنجلس زندگی می‌کند. او تا به امروز بیش از ۲۰ آلبوم منتشر کرده‌است.

ثبت امتیاز
لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=16321

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.