تاریخ : پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲ Thursday, 28 September , 2023
11

خواننده‌ای که سرطان را چند بار ضربه‌فنی کرد

  • کد خبر : 3798
  • ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
خواننده‌ای که سرطان را چند بار ضربه‌فنی کرد
الیویا نیوتن جان ستاره موسیقی و بازیگر مشهور دنیاست که  با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند، علاقه مندان سینما نیوتن جان را به واسطه بازی اش در فیلم «گریس» مقابل جان تراولتا به یاد دارند. نشریه گاردین یک مصاحبه با این خواننده و بازیگر بریتانیایی-استرالیایی انجام داده است که

به گزارش خبرگزاری شنو الیویا نیوتن جان ستاره موسیقی و بازیگر مشهور دنیاست که  با بیماری سرطان سینه دست و پنجه نرم می کند، علاقه مندان سینما نیوتن جان را به واسطه بازی اش در فیلم «گریس» مقابل جان تراولتا به یاد دارند. نشریه گاردین یک مصاحبه با این خواننده و بازیگر بریتانیایی-استرالیایی انجام داده است که به بخش های کوتاهی از آن در اینجا اشاره می شود.الیویا نیوتن جان دوست دارد برای خودش بارها و بارها آواز بخواند، او با خودش تکرار می کند: من سالمم، من قوی ام.نیوتن جان می گوید: فکر می کنم خیلی مهم است که پیام مثبت برای مغزتان بفرستید. این بازیگر-خواننده با خوشرویی اضافه می کند: می دانید، اگر لحظه دشواری در زندگی دارید، موسیقی همیشه التیام بخش است. او به این حرفها در تاریک ترین بخش های زندگی اش یعنی زمانی که به سرطان درجه چهار مبتلا شده عمل می کند. نیوتن جان در طی ۲۸ سال اخیر سه بار گرفتار بیماری سرطان شده است.

بازیگر و خواننده ۷۲ ساله در پایان این گفتگو به نقش سرطان در زندگی اش اشاره می کند و می گوید که سرطان زندگی اش را شکل و شمایل داده و کاری کرده که این الیویا نیوتن جان که اکنون وجود دارد، شکل بگیرد: نمی دانم بدون آن (بیماری سرطان) اکنون چه می شدم، من آن را به عنوان سفر زندگی ام می بینم، این بیماری به من انگیزه و هدف داد و چیزهای زیادی درباره شفقت به من آموخت.خواننده برنده چندین جایزه گرمی تاکید می کند پس از آن که خیلی طولانی تر از آنچه مردم انتظارش را داشتند زندگی کرده میخواهد به دنیا نشان دهد این بیماری به معنی «حکم مرگ» نیست و برای او یک هدیه بوده است.نیوتن جان البته تاکید می کند که این بیماری را برای هیچکسی نمی خواهد و آرزو نمی کند اما برای خودش این بیماری در زندگی نقش مهمی داشته است.

 

 

ثبت امتیاز
لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=3798

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.