1

جشنواره موسیقی در جوار خلیج فارس

  • کد خبر : 15267
  • 08 خرداد 1400 - 15:02
جشنواره موسیقی در جوار خلیج فارس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو،  احمد پاداش رئیس انجمن موسیقی استان هرمزگان ضمن اشاره به تازه‌ترین فعالیت‌های هنری در استان هرمزگان  طی روزهای کرونایی اعلام کرده است: ما سال گذشته در طول ۱۳ شب «جشن‌خانه» را برگزار کردیم که هر شب یک گروه موسیقی می‌آمد و برنامه اجرا می‌کرد. پس‌ازآن جشنواره موسیقی مجازی معلولین را […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو،  احمد پاداش رئیس انجمن موسیقی استان هرمزگان ضمن اشاره به تازه‌ترین فعالیت‌های هنری در استان هرمزگان  طی روزهای کرونایی اعلام کرده است: ما سال گذشته در طول ۱۳ شب «جشن‌خانه» را برگزار کردیم که هر شب یک گروه موسیقی می‌آمد و برنامه اجرا می‌کرد. پس‌ازآن جشنواره موسیقی مجازی معلولین را داشتیم که این دو برنامه به‌صورت مجازی پخش می‌شدند. جشنواره موسیقی بانوان نیز دیگر جشنواره‌ای بود که در دوران کرونا برگزار شد.
در این مدت چند کنسرت مجازی نیز برگزار شد تا چراغ موسیقی همچنان روشن بماند. اما اکنون هنرمندان زیادی هم در بندر هستند که درآمدشان فقط از طریق موسیقی است که برخی از آن‌ها سن‌شان بالاست و حالا زندگی‌شان با مشکل روبرو شده است که امیدوار هستیم این ویروس خبیث کرونا هر چه سریع‌تر تمام شود و این عزیزان بتوانند مجدد به اجرا بپردازند.

همچنین  درباره فعالیت‌های دیگر انجمن موسیقی هرمزگان نیز خاطر نشان کرد: چندی پیش جشنواره ملی خلیج فارس را پشت سر گذراندیم که خوشبختانه دستاوردهای خوبی برای ما داشت این در حالی است که برنامه‌ریزی برای برگزاری جشنواره ملی موسیقی بانوان، جشنواره اکسپرومنتال نیز بخشی از فعالیت‌های ماست که امیدوارم بتوانیم آن‌ها را به مرحله اجرا برسانیم. البته چندی پیش نیز یک فستیوال موسیقایی را با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی هرمزگان متناسب باحال و هوای ماه مبارک رمضان برگزار کردیم که این رویداد نیز توانست گام مؤثری برای بهبود شرایط روحی شهروندان باشد. ضمن اینکه همه مسئولین در استان کنار ما بوده و در این سال‌ها خوشبختانه هیچ‌وقت با آن‌ها به مشکل برنخوردیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=15267

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.