تاریخ : دوشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
6

رپ روی خرابه‌های غزه

  • کد خبر : 14915
  • ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹
رپ روی خرابه‌های غزه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، کودک ۱۲ ساله فلسطینی به نام  عبدالرحمان الشانتی با خواندن قطعه رپ با زبان انگلیسی خواستار صلح شد. فیلمی از عبدالرحمان الشانتی دانش آموز نوجوان فلسطینی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن، این پسر ۱۲ ساله با خواندن قطعه «فلسطین شعر بی قافیه» […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، کودک ۱۲ ساله فلسطینی به نام  عبدالرحمان الشانتی با خواندن قطعه رپ با زبان انگلیسی خواستار صلح شد.
فیلمی از عبدالرحمان الشانتی دانش آموز نوجوان فلسطینی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن، این پسر ۱۲ ساله با خواندن قطعه «فلسطین شعر بی قافیه» در حال تشریح وضعیت این روز های فلسطین و به ویژه غزه است.
صفحه اینستاگرام عبدل الرحمان پس از انتشار این موزیک ویدیو به دلیل استقبال بی نظیر مردم دنیا تیک آبی گرفت.

موزیک ویدیو عبدالرحمان الشانتی جلوی بقایا و خرابه های ساختمان های تخریب شده در شهر غزه فیلمبرداری شده است. در شعر این ویدیو گفته شده است:   “فلسطین برای دهه ها اشغال شده است ، اما خانه ای برای قرن هاست. این سرزمین چندین خاطره از خانواده من دارد … زندگی با محدودیت ها ، تحت فشار قرار گرفته است / می خواهم درد را ببینم ، نگاهی به چهره مردم بیندازم / تصور کن که از آنجا بیرون رانده شده اند تنها خانه ای که تاکنون شناخته اند / ما برای روح خود دعا می کنیم در حالی که آنها در خانه های ما شکار می کنند. “

عبدالرحمن در توضیح‌ پست خود نوشت: “این هفته گذشته برای خانه من ، شهر غزه بسیار سخت بود. من فقط می خواهم که جهان از اوضاع فلسطین مطلع شود. موسیقی همان چیزی است که مرا ادامه می دهد. همه در امان باشید. آنچه ما می خواهیم صلح است”

انتهای پیام/

ثبت امتیاز
لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=14915

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.