4

زلاتان ابراهیموویچ در جشنواره موسیقی «سانرمو»

  • کد خبر : 12213
  • 17 اسفند 1399 - 14:40
زلاتان ابراهیموویچ در جشنواره موسیقی «سانرمو»

زلاتان ابراهیموویچ بازیکن سوئدیِ تیم آث میلان ایتالیا برای حضور در جشنواره موسیقی سانرمو، ۶۰ کیلومتر موتورسواری کرد. به گزارش خبرگزاری شنو، جشنواره موسیقی «سانرمو» محبوب‌ترین رقابت آوازخوانی در ایتالیا است که هرساله در شهر سانرمو در ایالت لیگوریا برگزار می‌شود. این جشنواره با اجرای آهنگ‌هایی برگزار می‌شود که پیش از این در جای دیگری […]

زلاتان ابراهیموویچ بازیکن سوئدیِ تیم آث میلان ایتالیا برای حضور در جشنواره موسیقی سانرمو، ۶۰ کیلومتر موتورسواری کرد.

به گزارش خبرگزاری شنو، جشنواره موسیقی «سانرمو» محبوب‌ترین رقابت آوازخوانی در ایتالیا است که هرساله در شهر سانرمو در ایالت لیگوریا برگزار می‌شود. این جشنواره با اجرای آهنگ‌هایی برگزار می‌شود که پیش از این در جای دیگری اجرا نشده باشند.

جشنواره موسیقی «سانرمو» امسال در کانونِ توجه قرار گرفت و علتِ این ماجرا هم حضورِ زلاتان ابراهیموویچ در این جشنواره بود.

ابراهیموویچ که این فصل در تیم میلان ایتالیا حضور دارد و با این تیم هفته‌های بسیاری را در صدر جدول بود، تصمیم گرفت که در این دوره از جشنواره «سانرمو» حاضر شود. او پیش‌تر اعلام کرده بود که به مدت چند روز به این جشنواره خواهد رفت.

تیم فوتبال میلان ایتالیا در این هفته‌ها از رقیب سنتی‌اش اینتر میلان عقب افتاده و رفتنِ زلاتان به جشنواره موسیقی «سانرمو» آن هم در این وضعیت موجب خشمِ هواداران میلان شده بود.

اما مصدومیت این بازیکن و دوریِ 10 روزه از مسابقات باعث شد که او با خیال راحت به «سانرمو» برود.

جشنواره موسیقی سانرمو از 2 تا 6 مارس 2021 (12 تا 16 اسفند) برگزار می‌شود. فاصله سانرمو تا شهر میلان 270 کیلومتر است.

باشگاه میلان در زمان حضور زلاتان در این جشنواره برای او امکانات تمرین و یک مربی اختصاصی آماده کرده است. استفانو پیولی نیز تأیید کرد مهاجم سوئدی طی این مدت در سانرمو تمرین می‌کند و در روز بازی با اودینزه و هلاس ورونا به جمع سایر بازیکنان اضافه می‌شود.

موتورسواریِ زلاتان برای رسیدن به جشنواره

حضور چهره‌ای مانند زلاتان ابراهیموویچ در جشنواره موسیقی «سانرمو» با حاشیه‌ای جذاب همراه بود.

ابراهیموویچ وقتی می‌خواست خودش را به مراسم اختتامیه این جشنواره برساند، در ترافیک گیر می‌کند. او از ماشین پیاده می‌شود و 60 کیلومتر ترک موتور یک غریبه سوار می‌شود تا خودش را به جشنواره موسیقی سانرمو برساند.

ابراهیموویچ که در آستانه 40 سالگی در سطح اول فوتبال دنیا بازی می‌کند، در این باره می‌گوید: به دلیل تصادف یک اتومبیل 3 ساعت در ترافیک مانده بودیم. از راننده خواستم کنار بزند. یک موتورسوار را دیدم و گفتم، می‌توانی من را به سانرمو برسانی؟ خوشبختانه او طرفدار میلان بود. وقتی به مقصد رسیدیم او به من گفت که این اولین‌ بارش بود که در اتوبان رانندگی می‌کرد.

به هر روی ابراهیموویچ خودش را به مراسم افتتاحیه می‌رساند و در آنجا هم صحبت‌های جذابی را مطرح می‌کند:

باعث افتخارم است که در اینجا حضور دارم و البته باعث افتخار شما هم هست که زلاتان در این مراسم حضور دارد! در حالت عادی احساس بزرگی و قدرت می‌کنم اما اکنون کمتر چنین حسی دارم؛ با این حال هنوز از شما، بزرگ‌تر و قوی‌تر هستم(با خنده).

می‌گویند من میهمان هستم اما در اصل مدیریت اینجا با من است. قانون اول؛ 22 خواننده در رقابت خواهیم داشت. 11 مقابل 11؛ سایر چینش‌ها را قبول ندارم. 26 خواننده در اینجا می‌بینم. 4 خواننده را باید بفروشید. شنیده‌ام لیورپول به بازیکن جدید نیاز دارد. وگرنه، 4 نفر را به داخل باغ هدایت کنید تا ببینم با آنها باید چه کاری انجام داد.

قانون دوم در مورد صحنه است. خیلی کوچک است. به صحنه‌ای 105 در 68 متری نیاز دارم، دقیقاً مثل زمین سن سیرو. نگران نباشید؛ تا وقتی زلاتان اینجاست، همه چیز خوب پیش می‌رود.

قانون سوم؛ هر مرحله از جشنواره زلاتان، 90 دقیقه به اضافه وقت‌های تلف شده است.

زلاتان ابراهیموویچ در این جشنواره و به همراه سینیشا میهایلوویچ آواز خواند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=12213

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.