تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023
8

ساز کوک موسیقیدانان مازندرانی در چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

  • کد خبر : 4243
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
ساز کوک موسیقیدانان مازندرانی در چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان
معاون هنری سینمایی فرهنگ و ارشاد مازندران از رشد ۶۰ درصدی تعداد برگزیدگان مازندرانی جشنواره ملی موسیقی جوان در مقایسه با پارسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شنو علوی معاون هنری سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد مازندران با اشاره به برگزاری اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در تالار وحدت، گفت: پس از داوری آثار، ۲۰۰ نماینده از مازندران به بخش جوایز راه پیدا کردند و ۵۶ نفر از آن‌ها موفق به کسب مقام اول تا سوم در بخش‌های مختلف این جشنواره شدند که این تعداد در مقایسه با پارسال ۶۰ درصد رشد داشت.

او ادامه داد: جشنواره ملی موسیقی جوان در سه بخش موسیقی نواحی، دستگاهی و کلاسیک برگزار شد که ۵۲ هنرمند مازندرانی در بخش موسیقی نواحی، ۴ نفر در بخش موسیقی دستگاهی و یک نفر در موسیقی کلاسیک موفق به کسب مقام اول تا سوم شدند.

علوی افزود: داوری این آثار برای نخسین بار به میزبانی اداره کل فرهنگ وارشاد مازندران برگزار شد و مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در حالی به صورت آنلاین از تالار وحدت تهران پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران با بیان اینکه ۵۲ نفر از برگزیدگان از میان آقایان و ۴ نفرآن‌ها بانوان هنرمند مازندرانی بودند، گفت: شهرستان‌های ساری، آمل، قائمشهر، جویبار، بابلسر، فریدونکنار، نور و نکا بیشترین تعداد  برگزیده را در این جشنواره داشتند.

ثبت امتیاز
لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=4243

همچنین بخوانید!

۲۲آذر
مقام های گم شده در جشنواره موسیقی جوان پیدا شد
پیمان صفوتی داور بخش موسیقی نواحی

مقام های گم شده در جشنواره موسیقی جوان پیدا شد

۲۹آبان
جشنواره ملی موسیقی جوان رشد کرده است
گاگیک بابایان داور جشنواره ملی موسیقی

جشنواره ملی موسیقی جوان رشد کرده است

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.