تاریخ : یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 21 April , 2024
5

سامانه فروش بلیت جشنواره موسیقی فجر انتخاب می‌شود

  • کد خبر : 2377
  • ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
سامانه فروش بلیت جشنواره موسیقی فجر انتخاب می‌شود
سامانه بلیت فروشی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر از بین سامانه‌های فعال بلیت‌فروشی موسیقی انتخاب می‌شود.
به گزارش  خبرگزاری شنو،  موسسات و سامانه‌های فروش بلیت موسیقی طرح‌ها و شرایط خود را برای فروش بلیت سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر ارائه کردند و ستاد جشنواره، سامانه فروش بلیت برنامه‌ها و اجراهای جشنواره را از بین آن‌ها انتخاب می‌کند.

ستاد سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر چندی پیش در نامه‌ای به شرکت‌های فعال بلیت فروشی اجرای صحنه‌ای موسیقی از آن‌ها خواست تا طرح‌ها و نحوه ارائه خدمات برای فروش بلیت سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر را ارائه کنند تا با توجه به خدمات و شرایط موسسات، سامانه فروش بلیت اجراها و برنامه‌های جشنواره انتخاب شود.

*۵ دی‌ماه آخرین مهلت ارسال آثار به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر است

آخرین مهلت ارسال آثار و مستندات شهرهای متقاضی شرکت در طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر تا پنجم دی‌ماه سال جاری است.

ابراهیم حیدری، دبیر اجرایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر با اعلام این خبر گفت: این طرح در مرحله اول اعلام فراخوان ٣٧٠شهر از ٣١ استان در این رویداد مشارکت داشتند و آمادگی خود را در حداکثر در سه رشته موضوعی اعلام کردند. از جمله اهداف این طرح می‌توان به این موارد اشاره کرد کمک به برنامه‌ریزی برای توسعه پایدار، مشارکتی و مبتنی بر رویکرد آمایشی در شهرها و مناطق فرهنگی ایران کشف، جذب و پرورش فعالیت‌ها و حمایت از پیشنهادهای نو، خلاقانه، اثربخش و پایدار بومی، ساماندهی و بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های فرهنگی و هنری در سطح محلی و بومی مبتنی بر فرهنگ ایرانی ـ اسلامی، تمرکز زدایی در امور فرهنگی و هنری و تقویت ظرفیت‌های مردمی در فرهنگ، تبادل تجربه‌ها و دانش بومی در میان شهرهای مختلف ایران، توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر و کمک به بهبود کسب‌ و کارهای فرهنگی هنری و صنایع خلاق و در مجموع تکیه‌ بر اقتصاد درون‌زا است.

حیدری در ادامه افزود: شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر عنوان طرحی برای شناسایی خلاقیت‌های فرهنگی و هنری در شهرها و مناطق جغرافیایی ایران و ایجاد شبکه‌هایی برای تعریف همکاری‌ها و برنامه‌های مشترک میان آن‌هاست. این طرح با محوریت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت و همکاری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور و سازمان یونسکو و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور اجرا می‌شود و بنا دارد در ده حوزه موضوعی شهرهای خلاق را پس از داوری برنامه‌های آن‌ها مشخص کند و شبکه شهرهای خلاق را تشکیل دهد. حوزه موضوعی فعالیت‌ها به این شرح است؛ هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، موسیقی، مد و لباس، هنرهای صنایع و سنتی، ادبیات، رسانه و مطبوعات، بازی‌های رایانه‌ای، سینما، چاپ و بسته‌بندی. هر شهر می‌تواند ذیل این ده حوزه موضوعی، شاخه‌هایی را تعریف کرده و ظرفیت‌ها و برنامه‌های خود را برای توسعه آن ارائه کند. دبیرخانه شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر همه مدیران فرهنگی شهرها و عموم هنرمندان در سراسر ایران را به همکاری و همفکری دعوت کرده و گردهم‌آیی بزرگ این مجموعه برای نیمه اول  اسفندماه برنامه‌ریزی شده است.

شهرهای متقاضی شرکت در این طرح می‌توانند طرح‌های خود را حداکثر تا تاریخ پنجشنبه ۵ دی‌ماه ۱۳۹۸ از طریق پست به آدرس: تهران خیابان قائم‌مقام فراهانی، خیابان فجر نبش کیهان، طبقه پنجم دبیرخانه شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ارسال کنند.

انتهای پیام/

ثبت امتیاز
لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=2377

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.