به گزارش خبر گزاری شنو،  پرواز همای خواننده سرشناس موسیقی سنتی است او همراه با گروه مستان که مجموعه ‌ای از نوازندگان ساز های ایرانی هستند به اجرای کنسرت می‌ پردازد؛ وی ترانه هایی را به زبان گیلکی و تالشی نیز اجرا کرده است.

همای در خصوص اینکه در دوران کرونا مشغول چه فعالیتی بوده است گفت: در دوران کرونا به شمال آمده ام تا به دور از هر گونه تجمعات باشم.

او با اشاره به اینکه موسیقی هم از کرونا مانند رشته های دیگر ضربه خورده تایید کرد: صد درصد ضربه خورده است ؛موسیقی تنها رشته ای است که از کرونا به شدت ضربه خورده است چرا که اکثر کنسرت ها زودتر از همه مشاغل لغو شده است و قطعا آخرین شغلی که به کار خود باز می گردد همین موسیقی است.

همای در خصوص این سوال که وضعیت موسیقی را چه شکلی می بیند بیان کرد: واقعیتش موسیقی راه خودش را می رود و هرکسی در تلاش است تا بهترین کار را ارائه دهد و به نظر من اهالی موسیقی به درستی پیش می روند.

پرواز همای در این باره که آیا با کنسرت آنلاین موافق است یا خیر افزود: خیر، با کنسرت آنلاین موافق نیستم.

او در ادامه بیان کرد: من به تازگی تیتراژ سریال نمایش خانگی « سیاوش » را خوانده ام که هم زمان با پخش این سریال منتشر می کنم.

این خواننده خاطر نشان کرد: در حال حاضر دو آلبوم آماده برای انتشار دارم ولی منتظر هستم تا شرایط مناسبی پیش بیاید و مردم به حالت عادی بازگردند تا بتوانم آلبوم را منتشر کنم.

او در پایان با اشاره به این سوال که علاوه بر موسیقی خود کدام یک از موسیقی خوانندگان را گوش می دهید بیان کرد: من به طور کل تمام موسیقی ها را گوش می دهم و هر نوع موسیقی که قطعات خوبی داشته باشد را می پسندم و به آن گوش می سپارم.