4

این آلبوم واقعیست!

  • کد خبر : 12084
  • 12 اسفند 1399 - 18:00
این آلبوم واقعیست!

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، در روز گذشته آلبوم جدید گروه پالت به نام «نصف‌النهار مبدأ» انتشار یافت که باعث شد خبرنگار شنو با «امید نعمتی» خواننده گروه پالت گفتگو کند. «امید نعمتی» تاکنون آلبوم‌هایی نظیر «آقای بنفش»، «تمام ناتمام»، «شهر من بخند»، تک آهنگ «سرو حرمان» و به تازگی آلبوم «نضف النهار مبدا» و […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، در روز گذشته آلبوم جدید گروه پالت به نام «نصف‌النهار مبدأ» انتشار یافت که باعث شد خبرنگار شنو با «امید نعمتی» خواننده گروه پالت گفتگو کند.

«امید نعمتی» تاکنون آلبوم‌هایی نظیر «آقای بنفش»، «تمام ناتمام»، «شهر من بخند»، تک آهنگ «سرو حرمان» و به تازگی آلبوم «نضف النهار مبدا» و … را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است. در ادامه صحبت‌های خواننده جوان را می‌خوانیم.

«امید نعمتی» درباره اوضاع موسیقی در شرایط سخت کرونایی گفت: بخش عمده‌ای از فعالیت هنرمندان، برگزاری کنسرت و اجراهای زنده است که هنرمندان از حضور تماشاگران انرژی می‌گیرند و به کار خود ادامه می‌دهند. همچنین درآمد هنرمندان عرصه موسیقی از طریق کنسرت می‌باشد که با وجود ویروس کرونا شرایط سختی را برای هنرمندان ایحاد کرده است.

او در ادامه از جنبه مثبت شرایط کرونا تاکید کرد: بعضی از هنرمندان برای شهرت و شناخته شدن در این عرصه فعالیت می‌کنند و کرونا این فرصت طلایی را از آن‌ها گرفت است و در این شرایط سکوت کردند، و هیچ اثری را منتشر نکردند و کسانی که به طور جدی این هنر را دنبال می‌کنند تحت هر شرایطی در این اوضاع سخت آثار خود را به مردم نشان دادند.

نعمتی در پاسخ به خبرنگار شنو از نحوه ورود خود به عرصه موسیقی اظهار کرد: در سن 5 سالگی در تالار وحدت به کنسرت گروه کامکار رفتم و در آن لحظات که در حال تماشای کنسرت بودم شیفته موسیقی شدم و پس از آن در مدارس به فعالیت موسیقی در برنامه‌های مختلف مشغول شدم. و در ادامه به کلاس‌های موسیقی مشغول به یادگیری بودم و در آخر سال 1387 با گروه‌های «دنگ شو» و «پالت» همکاری‌هایی داشتم.

او درباره آینده موسیقی کشورمان تصریح کرد: آینده موسیقی خوب نیست و دلیلش را عدم آموزش موسیقی در مدارس و رسانه‌ها می‌دانم و باید از کودکی برای یادگیری موسیقی اقدام کرد و با نداشتن اطلاعات کافی افراد سودجو اثرهای خود را منتشر می‌کنند و به شهرت می‌رسند.

وی در ادامه افزود: اگر در کلاس‌های هنر، یادگیری مبانی موسیقی، آشنایی با ریتم، سازهای مختلف و هارمونی را آموزش دهند، سلیقه‌های مردم رشد می‌کند.

خواننده گروه پالت نیز درباره ایده آلبوم‌ها تاکید کرد: ایده آلبوم‌ها را اصولاََ از زندگی‌خودمان می‌گیریم و به عقیده بنده زندگی صادقانه تأثیرات مثبتی در آلبوم‌ها دارد. آلبوم «آقای بنفش» تجربیات اجتماعی و عاشقانه دهه 20 تا 28 سالگی زندگیمون بود، همچنین آلبوم بعدی به اسم «شهر من بخند» ادای دین به شهرمان بود. و آلبوم آخر تجربیات زندگی و فعالیت‌های هنری گروه بوده است.

و در سخنان پایانی امید نعمتی گفت: امیدوارم اوضاع کرونا بهتر شود تا هنرمندان به فعالیت‌های خود ادامه دهند.

انتهای پیام/

ثبت امتیاز
لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=12084

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.