3

فراخوان چهارمین جشنواره موسیقی امیرجاهد

  • کد خبر : 18511
  • 15 شهریور 1400 - 15:51
فراخوان چهارمین جشنواره موسیقی امیرجاهد
فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد، منتشر شد و ثبت نام این دوره تا ۳۰ دی ماه سال جاری ادامه دارد.

 به گزارش خبرگزاری شنو، فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد  منتشر شده  و متقاضیان تا 30 دی ماه سال جاری فرصت دارند با مطالعه آیین‌نامه، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مهدی مساح بیدگلی دبیر اجرایی جشنواره با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی آثار و اعلام نتایج اولیه در بهمن ماه 1400 در نظر داریم اجرای صحنه‌ای پذیرفته‌شدگان نهایی در حضور هیئت داوران را اسفند ماه امسال برگزار کنیم.

دبیر اجرایی جشنواره گفت:

 این جشنواره با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه موزه دکتر معین و استاد محمدعلی امیرجاهد در دو شاخه موسیقی سنتی (دونوازی- اجرای گروهی – آواز) و موسیقی کلاسیک (دونوازی- اجرای گروهی – آواز) در رده‌های سنی  الف (7 تا 14 سال)، ب (15 تا 22 سال)، ج (23 تا 30 سال) برگزار می‌شود.

وی افزود: متقاضیان با مطالعه آئین‌نامه و فراخوان جشنواره در سایت خانه موسیقی ایران IRANHMUSIC.IR و سایت خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد MOEENJAHED.IR می‌توانند نسبت به تکمیل فرم و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره تا سی دیماه سال جاری اقدام کنند.

بیدگلی در پایان گفت: سومین دوره جشنواره امیرجاهد باتوجه به شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد و در نهایت به دو صورت آنلاین (ویژه پذیرفته شدگان شهرستانی) و حضوری (ویژه پذیرفته شدگان تهرانی) در تیر ماه سال جاری برگزار شد. اما امیدواریم باتوجه به واکسیناسیون سراسری کرونا، دوره چهارم جشنواره همچون دوره‌های اول و دوم به صورت حضوری برگزار شود.

این جشنواره با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه موزه دکتر معین و استاد محمدعلی امیرجاهد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=18511

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.