4

بازگشت ضرابیان به دنیای آهنگسازی با «مرا آواز دادی»

  • کد خبر : 17751
  • 09 مرداد 1400 - 23:06
بازگشت ضرابیان به دنیای آهنگسازی با «مرا آواز دادی»

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، اثر«مرا آواز دادی» آلبوم جدید «محمد جواد ضرابیان» با خوانندگی «اشکان کمانگری» منتشر شد. امروز آلبوم «محمد جواد ضرابیان» با آواز «اشکان کمانگری»توسط انتشارات مرکز موسیقی حوزه‌ی هنری در حالی منتشر می‌شود که می‌توان آن را بازگشتِ مجدد این آهنگ‌سازِ پیش‌کسوت به عرصه‌ی انتشارِ اثر بعد از هفت سال دانست. […]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شنو، اثر«مرا آواز دادی» آلبوم جدید «محمد جواد ضرابیان» با خوانندگی «اشکان کمانگری» منتشر شد.

امروز آلبوم «محمد جواد ضرابیان» با آواز «اشکان کمانگری»توسط انتشارات مرکز موسیقی حوزه‌ی هنری در حالی منتشر می‌شود که می‌توان آن را بازگشتِ مجدد این آهنگ‌سازِ پیش‌کسوت به عرصه‌ی انتشارِ اثر بعد از هفت سال دانست.
«مرا آواز دادی» شامل قطعاتی چون «بخت بلند»، «عاشق شده ام بر تو»، «زیبایی تو»، «آینه‌ی جان»،«مرا آواز دادی» و هم‌چنین «سرِ پرواز» است. در این اثر هم‌چنین چهار «ساز و آواز» در فرمهای گروه‌نوازی و آواز و ساز و آواز مستقل خوانده شده است. یک قطعه‌ی تک‌نوازی تار، قطعه تک‌نوازی عود و گروه‌نوازی در شور نیز از جمله قطعاتِ بی‌کلام این اثر است.
در این آلبوم نوازندگانِ برجسته‌ایی از جمله اردشیر کامکار (کمانچه)، حسین بهروزی‌نیا (بربت)، بهروز الوندی‌پور (نی)، شهرام میرجلالی(تار)، سیناجهان‌آبادی(کمانچه)، میلاد محمدی(تار و تارباس)، قاسم رحیم زاده (تار)، مریم خدابخش(عود)،فرهاد صفری(تمبک، زروان،کارنگ و باژنگ)،شهریار نظری(دف) حضور دارند.
«محمد جواد ضرابیان» نیز در این اثر به عنوان نوازنده‌ی سنتور فعالیت کرده است.

اشکان گمانگیری در صفحه خود نوشت:

در روزهای تیره از این بیماری لاعلاج اول برای هم‌میهنانم آرزوی آرامش زندگی دارم و امیدوارم تا مشکلات و محدودیتهای زندگی روزمره و معیشت جامعه بر مدار تکریم به سرعت رفع و رجوع شود.از همکاران مدیریت مرکز موسیقی حوزه هنری در طی سه سال گذشته سپاسگزارم.به سهم خودم این اثر را به بانو کیانا ضرابیان تقدیم میکنم به دلتنگی‌ها و بیقراری هایِ از دوری پدر،در تمام روزهای سفر ایشان به وطن برای ضبط این پروژه.از همسرم و آندیا جان دخترِ صبورم برای همراهی‌ها و شفقت بی‌پایانشان سپاسگزارم.
انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://shenonews.ir/?p=17751

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.